BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atsakymas į komentarą

2011-01-08

Sveiki mielieji,

Štai gavau komentarą, kuris mane tikrai nuliūdino, štai jis:

’’ monkey
http://viskasapiegejus | agnyslotkute@gmail.com | 109.157.219.170

As nieko pries gejus, bet kartu manau, kad nereiketu to saukte saukti, juk as neskelbiu, kad man patinka vaikinai, Kodel zoofilai nedaro savo paradu?Kodel prostitutes nesurengia paradu? Tad kodel del kazkokios seksualines orientacijos turetu kilti sventes??? Kam toks sureiksminimas is paciu jusu? Ar tai aiskus signalas: ”as tik berniukams”? . . . kam uzsimesti etikete?
Galu gale , mes visi zmones, su tomis paciomis laisves teisemis, tol kol nepalieciam kito zmogaus laisves….tad geriau turetumete gerbti aplinkinius zmones , nes zmones jums yra tolerantiski, kol jiems akiu nebadot. Ar mes jums padom?’’

Tokių ir dar gerokai bukesnių komentarų apstu internete. Todėl nuspendžiau paskutinį kartą atsakyti į šiuos klausimus savo bloge. Daugiau į šitus klausimus neatsakinėsiu. Nes manau, kiekvienas blaiviai mastantis žmogus, į juos turėtų sugebėt atsakyt pats.

Pirmiausia atsakysiu į visiem taip rūpimus klausimus apie eitynes. Kodėl gi zoofilai, nekrofilai, pedofilai ir heteroseksualai, nerengia eityniu. Trys pirmos grupės žmonių, propaguoja seksą su objektais, kurie realiai neturi savo nuomonės ir tai daro prieš savo valią. Nei gyvūnai, nei lavonai, nei vaikai, pasipriešint deje, negali.

Homoseksualūs žmonės, tai yra žmonės, kuriuos traukia tos pačios lyties asmenys. Šie žmonės mylisi ir būna kartu, būdami visiškai sveiko proto, pasirenka savo partnerius laisvai ir nevaržomai, be jokios prievartos, su abiejų sutikimu.

Ar man vis dar reikia vardint skirtumus tarp šių žmonių? Labai tikiusi, kad jau nebe.

Visai kas kita, prostitutės. Tai yra žmonės, kurie uždirba pinigus, pardavinėdamos sekso paslaugas. Aš manau, kad jų teisės yra pažeidžiamos. Jos tokį darbą dirba dažnai verčiamos tam tikrų susiklosčiusių salygų. Ne, aš jų neginu, man pačiam tai nėra priimtina. Bet aš nesuprantu vieno. Jei yra paklausa, visada bus pasiūla. O jų paslaugom naudojasi tikrai ne valkatos. Dažnai tai būna žmonės, užimantys tikrai geras pareigas, turintys šeimas ir pan. Labiausiai aš šlykščiuosi, tais, kurie naudojasi tokiom paslaugom. Ir nesuprantu, kodėl negali būt šis verslas legalizuotas. Legalizavus šį verslą, būtų galima imtis ligų prevencijų, šios moterys ir vyrai, būtų apsaugoti įstatymų. Galų gale, mokesčiai plauktų į valstybės iždą. Bet ne, kam to reikia?! Geriau pasinaudosiu jų paslaugom ir paliksiu, taip kaip yra. Vietoj jų, aš iškelčiau galvą ir eičiau prie seimo ir baksnočiau į tuos, kurie naudojasi šiom paslaugom ir naudojasi nesivaržydami, prostitučių paslaugom. Pasakočiau šio verslo užkulisius televizijos laidoms ir pan.

Na o dabar pakalbam apie heteroseksualus. Vat čia man labiausiai patiko. Aš atsakysiu mūsų mielai komentatoriai. TAIP, JŪS BADOT MŪM AKIS IR NE TIK JAS!!! Kiekvieną mielą dieną.

Dabar visų heteroseksualų prašau pastatyt save į tokią situaciją, apie kurią jau rašiau ne kartą.

Jūs turit antrą pusę, kuriat bendrą ateitį. Bet išėję į gatvę ar į darbą, jūs tampat savo gyvenimo aktoriais. Išėję iš namų, jūs esat vieniši, jūs gyvenat vieni ir nekuriat jokių ateities planų. Visi jūsų pažystami jum pasakoja, ka veikė savaitgalį su savo antrom pusėm. Tada klausia, ką jūs veikėt, gal jau susiradot ir jūs savo antras puses. O jūs jiem meluojat, kad jūs neturit nieko, gal būt sukuriat melą kuris būtų priimtinas jūsų pašnekovam. O dar geriau, gal jūs pradedat kurt gyvenima su žmogum, kuris kūniškai jum kelia pasišlykštėjima. Vien dėl to, kad visuomenėje, taip yra priimta.

Taip pat, jūs neturit teisės vesti savo išrinktojo ar išrinktosios, jūs neturit teisės turėt vaikų. Jūs negalit pasiimt paskolos būstui kartu, partneriui pakliuvus i avariją, jūsų niekas neįleis i jo reanimacijos palatą, jūs negausit jo palikimo dalies, jūs taip pat negalėsit pretenduot i našlio išmokas ir pan. Nes teisiškai, jūsų niekas nejungia.

Jūs negalit socializuotis kaip individas, įstatymiškai jūs esat visiškai ne tai kas esat.

Kodėl jūs niekada apie tai nepagalvojat? Arba tiksliau sakant, bijot galvot. Tai jūs viska nuolat suvedat į lovos reikalus. Kodėl? Kur meilė, kur vertybės? Kur tos pačios šeimos vertybės, kuriom nuolat askaluojat? Kiek iš jūsų turit liaudiškai tariant, ‚‘‘palaidą gyvenimo būdą‘‘? Kiek procentaliai dėl tokių santykių, jūs ir mes, susergam lytiškai plintančiom ligom? Deje, bet heteroseksualių žmonių susirgimas tokiom ligom procentas, yra gerokai didesnis.

Tai jūs man atsakykit kas kam akis bado? Ar jūs tokiais bukais klausimais, kai mus lyginat su zoofilais ir visokiais kitokiais filais, ar mes, kovodami už savo šeimas, meilė ir pilnavertčius įstatymus? Ir jūs nepasakokit kaip mes iš jūsų norima kažką atimt! Tai jūs sėkmingai gaunat motinystės pašalpas iš to paties fondo į kurį mes sėkmingai mokam ir iš jo niekada nieko negausim. Tai jūs sėkmingai naudojatės įstatymais, kurie mum negalioja. Ir mes turim ramiai sėdėt ir būt užspausti, nes mes jum badom akis?

Kievienas mes esam žmogus ir turim turėt vienodas teises. Apie moterų teises aš nerašysiu, kokias jas turėjo ankščiau ir kokias kovas turėjo praeit kol jas išsikovojo. Tai jos gal irgi turėjo akių nebadyt ir sedėt be teisių iki šiol? Į šį klausimą man atsakymo nereikia, aš į jį ir pats galiu atsakyt.

Prieš ką nors kalbėdami ar rašydami, pirmiausia pagalvokit ką rašot ir patys pabandykit atsakyt į savo iškeltus klausimus.

Ačiū.

Patiko (9)

Rodyk draugams

Temos: Kita
Žymos: .Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama