BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie stereotipus

2008-02-27

Sveiki,

Šį kartą noriu pakalbėt apie stereotipus.
Stereotipas, kuris mane labiausiai erzina, nuomonė apie vyrą ir vyriškumą. Kai kurioms moterim, tirkas vyras tas, kuris išlaiko šeimą, atrodo tvirtas lyg siena, nedirba ’moteriškų’ darbų… Dėl šeimos išlaikymo, nieko nesakau. Dėl tos sienos irgi viskas ok. Nu bet del moteriškų ir vyriškų darbų, aš nesutinku. Yra tik sunkūs ir lengvi darbai. Ypač sunkių darbų moterys negali atlikt fiziskai, o vyras gali visus. Todėl šitas skirstymas, man nepatinka.

Jeigu kalbėtumėm apie naturalų šeimą, mano idealas, kur abu sutuoktiniai dirba kartu darbus. Kartu ruošia maistą ir pan. Net negaliu pagalvot apie šeimą, kai vyras sėdi ant sofors, gryžes po darbo ir geria alu, o žmonyte laksto paskui vaikus ir gamina maistą, kad jos vyras galėtų ušsiauginti dar didesnį pilvą.
Negaliu pakest nuomonės apie homoseksualus. Kai žmogus išgirsta žodį gėjus, jiem iš karto jis asocijuojasi su ištvirkimu, dvasios ubagais ir visokiom kitokiom blogybėm. Taip sutinku, iš dalies tai tiesa, o kiek heteroseksualų tokių??? Baisu skaityt skelbimus, ieškau mamytės, slapti pasimatymai penktadienio vakara su vedusiu ir pan…
Man labiausiai nepatinka, kai homoseksualai tapatinami su pedofilais, tai rodo visišką neišprusimą…
Kita nuomonė apie homoseksualus, kad jie vos ne angeliukai… Taip, pažystu gėjų, kurie turi nežmoniškai daug gėrio širdyje. Taip pat pažystu ir heteroseksualių žmonių, kurie galėtų būt angelais, sargais. Homoseksualūs žmonės nėra nauja žmonių rūšis, tai tokie patys individai kaip ir visi. Turi savybių, kurių galbūt neturi kiti, o gal ir turi tik slepia. Mes esam visi žmonija, kiekvienas esam individas, savaip blogas ir savaip geras.
Radau visai atsitiktinai šį puslapį, manau einam teisingu keliu.
www.atviri.lt

Rodyk draugams

Temos: Kita .Komentarai (1) Palik savo komentarą!

  • 1.    LedaAtomica  |  2008-02-27, 21:08

    o tai homo ištvirkelių daugiau nei normalių?
    manau-nė velnio.
    rasizmas ir homoseksualų netoleravimas gal kiek panašu.

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama