BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ilgalaikė partnerystė

2011-02-04

Visi žmonės iš prigimties yra linkę siekti naudos sau. Dažnai jos siekiam to net nejausdami. Bandom paveikti aplinkinius savo veiksmais, pokalbių temom ir pan. Ir tai nėra blogai, tol kol mes nesuvaržom kitų laisvės, teisių ir pan.

Nemažai iš mūsų pajutę, kad veikdami kitus, gaunam daug naudos sau. Tuo pradedam piktnaudžiauti, imam viską ką galim ir einam toliau, visiškai nesusimastydami ar tam kitam žmogui iš to buvo kokios nors naudos ar ne. Kartais net pamirštam susimastyt apie ateities perspektyvas.  Pasiėmėm, nubėgom, o kas toliau? O kuo toliau, tuo mes daromės vienišesni, nes dingsta pasitikėjimas mumis ir kitais, galų gale ir patys nebesugebam nieko pasitikėt. Nes niekada negalim žinot, kad kas nors kitas nesugalvos taip pat pasielgti, kaip elgiamės mes patys. Dabar daugelis turbūt susimastė, o kas čia toks galėtų būti? Gal kaimynas? O gal bendradarbis? Hm, tikriausiai tai bus pardavėja kuri dirba parduotuvėj netoli namų. Bet atsistokit prieš veidrodį, pažiūrėkit į veidrodį ir pabandykit paanalizuot SAVO poelgius. Ar tikrai taip elgias tik vagys? Bijau, kad ne.

Bet ar ištikrūjų toks elgesys mūm neša naudos? Aš taip nemanau. Aš manau, kad kiekvienoj gyvenimo situacijoj, naudos turim gaut visi vienodai. Šiandien tave pavaišinau šokoladu, todėl visai malonu būtų, jei ryt tai padarytum tu. Nusipirkau gerom salygom paslaugų tavo įmonėje, būtinai tave rekomenduosiu savo klientam ir verso partneriam. Pasiskolinau pingų, kaip galėdamas greičiau juos gražinsiu, o kai tai reikės pagalbos, būtinai padėsiu. Galų gale, padovanojai man šypseną, atsidėkosiu tuo pačiu.

Banalūs pavyzdžiai, bet realybe kartais būna, dar banalesnė. Mano gyvenimo patirtis parodė, kad tik ilgalaikiai naudos mainai, sukuria naudą abiem pusėm. Tau gerai ir man gerai. Važiuojam toliau! Aš kalbu apie apskritai visas gyvenimo situacijas, pradedant draugais bei kaimynais, baigiant valdžios institucijom.

Kur kas daugiau galim pasiekti kartu, palaikydami ilgalaikę partnerystę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Temos: Kita, Žmonės
Žymos: , , , .Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama