BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas yra normalus…?

2008-02-29


Sveiki,

Bediskuotuojant
man pasidarė nebeaiški žodžio ‘‘normalus‘‘ reikšmė, kalbant apie žmogų.

Kai kurie
teigia, kad homoseksualūs žmonės yra nenormalūs, vien dėl jų seksualinės
oreantacijos, kurią lemia tam tikri hormonai (į tai nesigilinam). Dabar
pažiurėkit į veidrodį ir pagalvokit, ar Jūsų plaukų linija tokia pati žema kaip
ir kaimyno, abi ausys tokio pat dydžio, akys tokios pat apvalios kaip ir
bendradarbės, visi pirštai vienodai tiesūs? Jeigu nors vienas atsakymas ne,
reiškia esat toks pat nenormalus ar nenormali, kaip ir aš. Gerai, žiūrim
giliau. Kiek turit inkstų? Jeigu nesityrėt, to nežinot. Ten gali buti vienas, o
gal ir keturi. O norma tai du. Tokiu klausimų galiu prigalvot, kad atsibos
skaityt ir vistiek taps aisku, kad kažka turit tokio, kas nėra normalu. Jeigu
visi taip galvosim, tai žodį normalus, teks pamiršt… Apskritai žmogus nėra
simetriškas, čia kalbu tik apie fizines savybes, apie psichologines tai jau
nekalbu.

Dabar
pažiūrėk į save ir pasakyk, esi normalus ar ne. Ką beatsakytum, parašyk, kodėl
taip galvoji.

Rodyk draugams

Temos: Kita .Komentarai (37) Palik savo komentarą!

 • 1.    Howling  |  2008-02-29, 14:27

  Aš nenormali, nes esu 1,92 m ūgio ir plona kaip šakalys. Sudėjus abi plaštakas taip kaip sudedama maldai, aiškiai matyt, kad vienos rankos pirštai yra centimetru ilgesni. Ir taip toliau… Be to, kartais nemėgstu vyrų, o kartais ir moterų…

 • 2.    tykuma  |  2008-02-29, 17:37

  aš nesu normali, bet nežinau ar čia gerai ar blogai. tikriausiai yra dvi pusės. visą laiką mokykloj "duchino", kad esu stambesnė nei Normalu, neinu rūkyt už kampo su kitais, lankau dailės mokyklą ir šiaip nusišneku. ir nors jau senai nebeatrodau taip, kaip atrodžiau ir rūkau vistiek negaliu apie save galvoti kaip normalią. tai tiek iš asmeninės pusės.

  o jei apskritai apie normalumą, tai normalu yra tai, kas vadinama normaliu. sakykim tas pats homoseksualumas (čia tik gėjų prasme, nes su lezbianizmu kita istorija) senovės Graikijoje nebuvo Nenormalus (ir dar visi kiti šlykštūs žodžiai), o atvirkščiai gerbiamas ir netgi skatinamas. negalėjai tapti vyru be vyro sėklos, ir vieninteliu meilės objektu galėjo būti tik kitas vyras, turėti garbingą pilietį, kaip meilužį buvo labai trokštama ir suprantama. moteris - tik pratęsti giminę. tada toks elgesys buvo visiškai Normalus, nes taip tada buvo suprantama, toks elgesys buvo VADINAMAS normaliu. kad dabar tai dažnai apibūdinama kaip Nenormalu, nereiškia, kad taip ir yra.

  ir apskritai šita sąvoka mano nuomone yra visiškai beprasmė.

 • 3.    Irmantas  |  2008-02-29, 18:32

  Manau, normalu galima vadinti, tai kas neišeina už visuomenė sudarančios daugumos standartų, nes tada žmonės jaučiasi geriausiai ar bent didžioji jų dalis. Šia tema galima spekuliuoti kiek nori, bet normalu yra tai, kas patinka daugumai (todėl niekad ir nebus normalu sadistai ar prievartautojai. Gėjai kitas dalykas, nes jie kaip ir niekam nekenkia, tačiau sutik, tauta kartais pasijunta puolama ir vos ne kaip verčiama tapti gėjais, dėl kai kurių agresyvių veiksmų, pvz., garsioji autobusų istorija, kai norėjo pauošti vaivorykštem ar kuo tai. Panašiai yra ir su feministėm.) Na, čia mano tokia nuomonė. Ir beje, dauguma jus toleruoja ir nereik sakyt, kad jaučiatės netoleruojami, nes tolerancija yra pakantumas kitai nuomonei, o ne pamėgimas

 • 4.    gabiki  |  2008-02-29, 21:55

  Tikrai, nei vienas nera normalus. O gejai. Patinka man tokie zmones. Labai palaikaus juos. Daug kantrybes ir istvermes turetumete tureti. Respct'as is visos sirdeles jums

 • 5.    hattori  |  2008-02-29, 22:22

  Po paraliais, o kam būti panašiu į kitus? Taip neįdomu, dabar dauguma tik ir stengiasi neatkreipti į save dėmesio. „O ką žmonės pagalvos?“ - velniop juos. Man nėra normalumo/ nenormalumo standartų. Visi žmonės kaip žmonės, apie kitos pakraipos žmones nešneku, nes tokių nepažįstu, arba nežinau, jog pažįstu. O man asmeniškai vienodai, galiu atrodyti ir kaip nenormaliausias pasaulyje, svarbiausia patikti sau.

 • 6.    Kuurva  |  2008-02-29, 23:07

  na nejau jus norite buti normalus salyje kurioje klesti minedai ir zvonkai, norite buti tos menkavertes skytos pavirsutiniskos mases dalimi? Sioje vietoje buti "nenormaliu" man butu komplimentas :}. O ar tu normalus tai ne nuo taves priklauso, o nuo aplinkiniu, kam nervuotis del to kas nuo taves nepriklauso, tai tiesiog neprotinga.

 • 7.    Luhandri  |  2008-02-29, 23:19

  O man atrodo, kad pasauly nieko normalaus nera ;p

 • 8.    janis  |  2008-02-29, 23:25

  Del autobusu nieko nezinau, nors nuolat skaitau Lietuvos naujienas, bet matyt kazka ir praziopsau. As kazkada apie tai rasiau, tai tarsi uzburtas ratas. Homoseksualai nenori sleptis, jie nori but tokie pat matomi, kaip ir visi likusieji, bet tie likusieji nenori to. Tada homoseksualai tai daro demonstratyviai, o tauta tada jauciasi puolama ir nesaugi. Geju paradas, viena tokiu israisku.
  Apie feminizma as irgi pagalvojau. Jeigu ziurint i ateiti, gali atsirasti kazkoks panasus judejimas. Dabar to, tikrai dar nera.

 • 9.    janis  |  2008-02-29, 23:35

  Smagu, kad turim tiek nenormaliu, o svarbiausia, kad visi supranta, kad tureti kazkokiu trukumu (o gal tai privalumai?), nera kazkas tragisko. Tai daznai gali iseit i nauda. Tai ir stengiuos irodyti.
  Aciu visiem, kurie priima save tokius kokie yra ir nesistengia buti, tokiais kokius nori matyti kiti. Tai, butumem, ne mes…;-)

 • 10.    Luhandri  |  2008-02-29, 23:39

  Beje, nenormalus nenormaliam nelygus =P. Vienam vienoks atrodys nenormalus, o kitam tas zmogus atrodys totaliai normalus ;p
  Jei visi normalus butu, tai pasaulis butu nuobodus ;]

 • 11.    M.K.  |  2008-02-29, 23:55

  Gerai, radau visą atsakomąjį straipsnį į savo komentarą. Taigi TU nesupratai. Tavo požiūris yra iškreiptas tavo nenormalumo, todėl TU to nesupranti. Lygiai kaip psichinis ligonis nesupranta, kad jam reikia gydymo.

  Skirtingo ilgio plaukai yra normalu– tai to pačio daikto skirtinga savybė. Skirtingas rankų ilgis, kūno storis– taip pat.

  Tačiau lytinė orientacija nėra panaši į normaliąją. Visiškai priešinga. Koja vietoj rankos nėra normalu. Akys vietoje ausų – taip pat. Ausų skirtinga forma– natūralu. Lygiai taip pat ne visiems vienodos merginos patinka.

  O be to gamtos klaida su harmonais nėra normalu. Tai iškrypimas nuo normos, galintis turėti labai skaudžių pasėkmių. Neturėtų būti toleruojamas.

 • 12.    Luhandri  |  2008-03-01, 00:05

  Hmm as nepasakiau ka manau pati apie save… As ziauriai nenormali… KUnas ne velnio nesimetriskas, esu kvaila kaip batu aulas,…. Bet svarbiausia - as susitaikiau su savo nenormalumais ir jauciuosi laiminga xP

 • 13.    janis  |  2008-03-01, 00:10

  Galiu lygiai ta pati pasakyt ir Tau. Nesupratai ka norejau pasakyt visuose iki siol parasytuose postuose. Tavo komentare atsispindi Tavo susijaudinimas, kaip Tu manes nekenti ir tik del mano seksualines oreantacijos. Tai homofobijos simptomas.
  Visu pirma, tai kalbejau apie plauku linija, ne apie plauku ilgi, plauku linija galesi pakeist tik plastines operacijos pagalba, kas visiskai nenaturalu ir greiciausiai, nenormalu. Svori, kaip ir plauku ilgi bei spalva, net ir kieki, gali reguliuot. Ranku ilgio ausu ir t.t. Tu negali reguliuot, lygiai kaip ir hormonu.
  Klausimas, tik Tau. Zmoniu, kurie turi koja vietoj rankos irgi reikia netoleruot?
  As galiu 100 % garantuot, jeigu nezinotum mano seksualines oreantacijos, galetumem labai smagiai ir intelektualiai padiskutuot. Tada ir mano mintys Tau neatrodytu iskreiptos…

 • 14.    IHDTHD  |  2008-03-01, 00:16

  o jei visus nenormalius (nesimetriskus ir gejus) isplugdytume i nenormaliu sala ar toj saloj vienas kito atzvilgiu butu visi normalus? ir tada visi pasilike zemyne butu normalus? ir tada toj saloj megintuveliu pagalba padidintume populiacija ir salos gyventoju skaicius virsitu zemyno gyventoju skaiciu. Tada visus is salos parveztume i zemyna, tagi tada geju ir nesimetrisku butu didzioji dauguma o buve normalus taptu nenormalus nes jie netokie kaip visi? (simetriski ir hetero)

 • 15.    janis  |  2008-03-01, 00:27

  Smagus komentaras;-)
  Supranti, esme tame, jeigu ziuresim i viska butent taip, kaip parasiau, normaliu nerasim, tokiu nera. Mes esam sudetingi gamtos ar ko tik nori, kuriniai. Visi esam skirti ir turim savu trukumu bei privalumu. Ne vieno tokio pat zmogaus nera, yra tik zmones, kurie stengiasi but kazkuo ( tik nesavim), kad ir tariamai normaliais.

 • 16.    sub117  |  2008-03-01, 00:30

  Man čia atsiduoda troškimu būti pripažintam normaliu, apeliuojant į nenormalumo sąvoką…

  Redagavo sub117 2008-03-01 00:31

 • 17.    tykuma  |  2008-03-01, 00:43

  aš gal truputį pasikartosiu, bet manau, kad apie normaluma-nenormaluma prasminga kalbėti tik tam tikrame kontekste: kas tam tikroje vietoje, tam tikru laikotariu yra vadinama normalumu (apibrėžiamas elgesio, mąstymo ir kt. laukas), tai tai ir yra normalu.

  visai kitas klausimas, kam reikalingas normalumo-nenormalumo atskyrimas? ogi dėl to kad gyventi būtų papraščiau: tai ką supranti, ką pripažįsti ir pažįsti vadini normaliu. tai ko nesupranti, negli įvardinti - nenormaliu. kitas panašus skyrimas yra vyrai-moterys, bet čia kita tema :)

  o sakyti, kad homoseksualizmas yra nenormalu - visiškas absurdas, nes jis yra natūralus t.y. atėjęs iš gamtos (ir beje egzistuoja tarp praktišlkai visų žinduolių rūšių). nenormalumu laikomas tik todėl, kad ypač Lietuvoje apie tai ilgai buvo uždrausta kalbėti. tarp kitko sovietų sąjungoj ir apie seksa niekas nekalbėjo, bet tai nereiškia, kad jo nebuvo ;)

 • 18.    shtil  |  2008-03-01, 01:40

  na manau cia isviso zodziu zaismas visas sitas straipsniukas. O del geju tai man patiko vieno zmogaus pasakymas "suprantu tuos kurie tokie gimsta (naturalai) bet kai tokie tampa tai jau iskrypimas" - isvertus tai nenormalu

 • 19.    janis  |  2008-03-01, 09:21

  Klysti… Sitas post'as buvo tiesioginis sarkazmas zmonem, kurie isikande zodi normalus ir bijo net pagalvot, kad jis kazkuo nenormalus.

 • 20.    gynge1  |  2008-03-01, 09:31

  mes visi esam normalus..visi turim akis,lupas,rankas,kojas..ir t.t visi durniuojam ir t.t ir gejai nrml tiesiog kiekvienas pasirenka kaip gyventi :)

 • 21.    Morphas  |  2008-03-01, 12:27

  Aišku neesu normalus!Nes neįsilieju į mases, turiu savo nuomone ir gyvenimo būdą.Masės visada bijojo individualių žmonių, nes jie visais atžvilgiais yra pranašesni ir vienintelė jų jėga yra daugumoje.Banda gyvulių labai nesunkiai sutryptu ir protingą ir stiprų.Svarbiausia išlikti teisingu sau ir būti savimi.

 • 22.    kazikox  |  2008-03-01, 12:57

  Aš normalus.

 • 23.    janis  |  2008-03-01, 13:04

  Prasiau parasyt, bet kuriuo atveju, kodel taip manai;-)

 • 24.    kazikox  |  2008-03-01, 13:15

  Nenormalus - tai nebūtinai neigiamas terminas. Tarkime vaikas su milžinišku augliu galvoje, jau nėra normalus. Ir nesakau taip, kad jį įžeisčiau, tikrai ne. Tiesiog taip yra. Transvestitai - nenormalu, gėjai - taip pat. Čia be abejo mano akimis. Visi turime savo ribas tarp normalu ir nenormalu. Čia tas tavo palyginimas "vieno ausys didesnės - tai jis nenormalus?" yra manau absurdiškas. Negaliu paaiškinti kodėl, tiesiog man tai atrodo akivaizdu.

  Be to čia visi šūkauja "Aišku aš nenormalus!"… Jei žodžiai "individualus" ir "nenormalus" jums reiškia tą patį, tai neturiu ką pridurti.

 • 25.    NoPulse  |  2008-03-01, 13:28

  Nežinau kaip jūs, bet tą "nenormalumą" įsivaiduoju visai kitaip. Tai paprasčiausias nukrypimas nuo normos, stiprus išsigymimas. Na, tavo rašliava, jog žmogus, kurio pirštai ar kojos nėra ideliai simetriški yra nesąmonė. Aišku, tai tik mano nuomonė.

 • 26.    janis  |  2008-03-01, 13:45

  Va va. Nuo viskas ir prasideda. Viskas priklauso nuo zmogaus kulturos ir supratimo. Pazinojau (taip rasau, nes jo jau nebera) viena nuostabu berniuka, jis sirgo l.reta vezio forma, gydesi cia, Svedijoj, nes Lietuvoj jam nieko negalejo pasiulyti. Per kazkuri tarpa tarp chemoterapiju, jis su seima atvaziavo i Lietuva, jam ji buvo labai brangi. Jis sedejo vezime, nes paeiti jau nebepajege. Viena diena, kai jis su mama vaiksciojo parduotuvej, prileke moteris ir pradejo piktintis, Tu toks didelis ir sedi vezime. Kaip Tau negeda? Jis buvo labai stiprus ir jai atkirto taip, kad tikiuosi ji visa gyvenima prisimins. Ir apskritai, jis su seima taip pavargo kol buvo Lietuvoj, tas visu spoksojimas, netaktiskas klausinejimas taip isvargino. Lietuvoj, paprastai tokie zmones guli ligoninej ir niekur nekisa nosies. O cia, praleidzia praktiskai visa laika namuose.
  Issipleciau ir nuvaziavau i lankas.
  Del mano palyginimu. Taip, jie absurdiski. Kodel juos parasiau? Kiek vaiku kencia del atlepusiu ausu, kreivos nosies, ryzu plauku mokykloje? Dar ir suauge pasitycioja. Kai kuriem zmonem, tai atrodo nenormalu. Ir tai labai didele problema Lietuvoje, nes daugelis zmoniu, siaubingai nepakantus, negerbentys kito nuomones ir teisiu. Apie tai girdziu kiekviena karta, kai kalbuosi telefonu su seimos nariais Lietuvoje. Jau nekalbu apie savo patirti.

 • 27.    kazikox  |  2008-03-01, 14:54

  Janis > užjaučiu tavo pažįstamą, tačiau kodėl man tai sakai? Juk tokia jau ta tiesa - jis buvo nenormalus (ir tai vėlgi nesakau, kad įžeisčiau ar pasityčiočiau ar dar ką nors). Tai, kad pas lietuvius tolerancijos nerasta, jau seniai žinoma. Buvau Italijoje taip vadinamoje "stovykloje". Deja pakliuvau su tokiais debilais, kad 10 dienų tapo vienos britkiausių mano gyvenime. Kodėl? Todėl, kad tikroje stovykloje nebebuvo vietų, tad mus apgyvendino kažkokiuose nakvynės namuose, šalia kurio buvo pastatas kur buvo prižiūrimi psichiškai/fiziškai nesveiki žmonės. Mano brangiems stovyklautojams atsirado galimybės, jų akimis, pačiam smagiausiam dalykui pasaulyje - tyčiotis, žeminti, mėgdžioti ir t.t. Tokie jau tie lietuviai. Puspročiai. Bet ten būdamas suvokiau vieną dalyką - neįgaliųjų užjausti nereikia. Jie patys to nenori ir to nekenčia labiau nei tyčiojimosi.

  Mokykloje tyčiojimasis man taip pat pažįstamas ir suvokiamas. Bet tu klausiai mano nuomonės kas yra normalu. Aš tau ir pasakiau. Nekalbu už visus lietuvius. Tai, kad mano akimis būti gėjum yra nenormalu, nereiškia, kad esu prieš juos. Esu tolerantiškas žmogus. Man visiškai nusispjauti ką kitas myli ir su kuo jis nori būti.

 • 28.    sists  |  2008-03-01, 17:31

  jums buvo aiskiai parasyta, kad seksualine orientacija lemia hormonu kiekis vaisiui vystantis arba aplinkos veiksniai zmogui augant. kaip galit pykti ant zmogaus del sito? pykit ant manes, kad mano akys zalios!

  normalu nenormalu… normalu tai, kas jums padeda normaliai funcionuoti. nera skirtumo koks jusu ranku pirstu storis ir ar jusu akys vienodo dydzio, vistiek matysit vienodai gerai.
  nera skirtumo ar tu gejus, ar tu ne gejus, tai kvepuot netrukdo, vaiksciot, valgyt, kalbet, mastyt, tapyt, sokt, …, netrukdo. sakysit, kad gejai neatlieka reprodukcines funkcijos? o jus uztat per gerai atliekat, paziurekit i vaiku namus, motinos savo vaikus i konteinerius ismeta, paziurekit, kiek pasaulyje zmoniu ir kiek zmonija pridaro zalos gamtai?.. tai kad lesbiete vaiko nepagimdys (o siaip dabar XXI amziuj gyvenam, tai gali ir pagimdyt) niekam nepakenks…

 • 29.    kazikox  |  2008-03-01, 17:37

  sists> kas pyksta? Kas širsta? Kas puola? Visi diskutuoja, niekas net nebandė, kažko įžeidžiančio pasakyti.

 • 30.    sists  |  2008-03-01, 22:17

  as ne konkreciai apie sita komentara, bet apie bendra padeti.

  ir jus jau nediskutuojat, o is tuscio i kiaura pilstot, neisiskaitot, nebandot suprasti, nevertinat to, ka jums cia janis sako, o tiesiog isitvere esat savo sustabarejusios nuomones ir bandot ja bet kokiom priemonem apginti.

  diskutuoti gali tik visiskai atviri zmones, tu duodi ir tu imi, tu parodai savo pasauleziura, o tau parodo kitokia, o cia yra tiesiog metymasis argumentais.

  sakysit, kad as nesu atvira jusu poziuriui? as tikrai nesu, jeigu kalbesim apie moksline puse, jeigu kalbesim apie emocine, jeigu sneketi apie tai, kad jus negalite perzengti per save, kad jus esate susiformave, kad jus atitinkamai auklejo, tada taip, tada galiu sutikti su jumis, tada as jus galiu suprasti.

 • 31.    kazikox  |  2008-03-01, 23:21

  sists > Nepyk, bet šneki daug, suprantu ką sakai, bet KAM? Tu tarytum bandai atvesti kažką į protą, bet kam tu tai darai, lieka mįslė. Neatviri? Katras čia neatviras!? Kas ką bando apginti!? Jau mane juokas ima. VISI SU TAVIMI SUTINKA.

 • 32.    janis  |  2008-03-02, 15:03

  Pastaruoju metu taip iseina, kad atsakau dazniausiai Tau.
  As tiesiog atsakiau i Tavo komentara, nes jis man sukele minciu lietu. Ne del to, kad noreciau Tau papriestarauti ar pan.
  Mano pazystamo jau nebera, issinese savo pasauleziura, kartu su savim, tokia kokia jau buvo susidares.
  Gaila, kad teko savo atostogas taip praleist.
  Lietuvoj neigaliem zmonem labai sunku. As nustebau, kai cia, gatveje pamaciau tiek neigaliu zmoniu, tai su ramentais, tai su vezimais po miesta bejudancius. Man pasirode ju tiek daug. Is pradziu nesupratau kodel. Paskui dasuto, kad Lietuvoj tokie zmones slepiasi, galu gale, net neturi salygu iseit i gatve. Cia jie turi asistentus, kurie padeda iseit i lauka, apsipirkt ir t.t. I juos kreivai niekas neziuri, padeda, jeigu reikia.

  Gerbiu 'sists', ji tiesiog sutrauke tai ka as parasiau. Ir pridejo tai ko neparasiau. As rasiau su sarkazmu, o ji isverte tiesiogine prasme.
  Ji yra zmogus, kuris i viska ziuri giliau nei daugelis, tai daznai buna zymiai sunkiau, nei i viska ziuret pavirsutiniskai ir nematyt tai ko nenori matyt. Man daug labiau patinka bendraut su tokiais zmonem, nes su jais yra apie ka pasikalbet, padiskutuot. As suprantu ka ji norejo pasakyt ir ka pakeist. As ta pati stengiuos daryt. Ji stengiasi atvert zmonem akis, kad visi pradetu galvot nors siek tiek giliau. Mes daznai bunam tokie buitiski, nepastebim tiek dalyku… Noreciau pacituot jos laisa, rasyta man, bet etiketas to neledzia. Suprastumet, kodel as ir ji tai raso ir ka butent norim pasakyt.

 • 33.    Exuss  |  2008-03-06, 14:13

  Normalumas turi ribas, kurios yra pakankamai plačios. Čia, kaip jautienos kepsnys, kuris tinkamas valgyti ir pusiau keptas ir pilnai iškeptas. O va, visai žalia mėsa ar suskrudusi mėsa jau nebetinkama valgyti. Nors ir yra pavienių mėgėjų valgyti žalią mėsą.

  Inkstai, ausys, skirtingo ilgio rankų pirštai, tai smulkmenos, šitie dalykai nebado akių. Bet neužauga ar 2.30 cm ūgio žmonės jau atkreipia dėmesį į save, nes jie IŠSIMUŠA savo išvaizda. Dažnai žmonės išsimuša savo ELGESIU. Už tam tikrą elgesį, pvz., vagystę, plėšimą, ir t.t. žmonės yra sodinami į kalėjimus, nes jų elgesys nėra tinkamas sklandžiam visuomenės funkcionavimui.

  AŠ ESU NORMALUS.

 • 34.    LedaAtomica  |  2008-03-12, 00:39

  turėkim savo nuomonę apie normalumą, bet ar neperdaug tavo gyvenime tai užima vietos? atrodo kai kurie rimtai gyvena normalumu ir nenormalumu.
  išvis. jei jau manai kad žinai kas yra tas normalu arba ne, tai gal geriau neskirti jų, o gyvent su jais abiem, (kalbant apie žmonių orientaciją,ten tikėjimą kokį,ar fizinę buklę ar pan.).
  nenormalu gal yra tik tai,kas prieštarauja žmogaus prigimčiai. jei Tau gamtos duota mylėti merginas,mylėk jas,jei berniukus,mylėk juos, jei gamta padarė Tavę tokį, būk toks. nenormalu yra tai kad gamta sukūrė žmogų… o jis nerodo jokio dekingumo, griauna ją, negerbia to,ką ji pagimdė. jei žmogui lemta but tokiam, reiškia nieks neturi teisės sakyt priešingai, normalu,nenormalu-gal ne Tau sprest?
  gražu kai visi turi savo nuomonę.
  bet čia diskutuojama, o ne aklai ją kišama.
  M.K. kai rodai savo pyktį, net nesinori skaityt

 • 35.    Rikute  |  2008-04-28, 19:24

  Vienas iš "normalau žmogau" bruožų - platinti savo DNR - palikti pėdsaką pasaulyje.

  Kaip ketini tai padaryti?

 • 36.    cetuz  |  2008-05-04, 12:53

  Žemė turi tikslą; Atsakyk sau, koks yra tavasis, palygink juos, ir pastebėsi normalumą.

 • 37.    Tomassas  |  2009-09-19, 22:03

  Gerai pasakyta ;) !

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama