BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pavyzdys

2011-11-23

img.lrytas.ltSveiki,

Štai akivaizdus pavyzdys, apie ka jau ne kartą esu rašęs.

Jie dažnai priversti vengti aplinkinių, nes yra laikomi keistuoliais. Tačiau pabūgsta ne visi. Danannas Tyleris gimė vyriškos lyties, tačiau šiandien turi ilgus plaukus ir dėvi sukneles. Aštuonmetis transvestitas pasakoja išgyvenęs, kai vaikai mokykloje jam sakydavo, kad yra berniukas. Jis visuomet jautėsi ne savo kūne gimusia mergaite.

Kalifornijoje gyvenantis aštuonmetis Danannas – pagrindinis dokumentinio filmo apie transvestitus herojus. Televizijos pokalbių šou vedėjui Andersonui Cooperiui Dananno tėvai Sarah ir Billas Tyleriai pasakojo negalėję suprasti, kas nutiko jų sūnui, kuris būdamas dvejų ėmė tvirtinti esąs mergaitė.

Toliau skaitykite čia.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Temos: Kita .Komentarai (2) Palik savo komentarą!

  • 1.    Aihara  |  2011-11-23, 23:19

    Man atrodo, ne ta nuoroda… o būtų įdomu paskaityt.
    Beje, jei neklystu, žodžiai transvestitas ir transseksualas turi šiek tiek skirtingą reikšmę ir čia turimas omeny transseksualas, o ne transvestitas.

  • 2.    Sigge  |  2012-03-01, 13:30

    Ne, ji yra transvestitas, zodis panaudotas teisingai, nes jai nebuvo atlikta operacija. Kai bus pasalinti vyriski organai, tada ji taps transeksuale.
    Nezinau kas atsitiko su nuoroda, bet tikroji nuoroda yra si: http://www.lrytas.lt/-13219701211320509451-8-metis-transvestitas-gyvenimo-džiaugsmą-atrado-ėmęs-gyventi-kaip-mergaitė-video.htm

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama