BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pavydas ar konkurencija???

2010-08-12

Sveiki,

Neseniai lankiaus Lietuvoj. Turėjau tikrai gerą laiką. Bet tai buvo tik mano artimų žmonių dėka.

Jausmas vėl atvažiuoti į Lietuva buvo tikrai keistas, nes važiavau i vietą kur praleidau didžiają ir matyt svarbiausią savo gyvenimo dalį. Meluočiau jei sakyčiau, kad to norėjau. Tai dariau, nes norėjau kiek ilgiau pabūti su man brangiais žmonėm.

Atvažiaves, radau viska taip, kaip palikau paskutinį kartą. Niekas lyg ir nepasikeitė. Bet jaučiaus labai keistai, lyg vaizdai ir iki gyvo kaulo pažystami, bet tuo pačiu ir visiškai svetimi. Bet pabuvus keleta dienu, radau ramybe ir apsipratau. Tie patys žmonės, tik šiek tiek pasikeitę. Į vieną ar į kitą pusę, kai kurie ir likę tokie kokie ir buvo.

Pabuvus dar ilgiau, iškilo daugybė prisiminimų, gerų ir blogų. Bet kaip bebūtų keista, didelė daugumą jų buvo geri ir malonūs.

Buvau nusprendes gerai pailsėt, visus kompiuterius ir telefonus mečiau i šoną. Laiką skyriau bendravimui su žmonėm,  laiko leidimui gamtoje. Tiesiog norėjau iššivalyti nuo visų problemų ir pailsinti smegenis. Nenorėjau matyt miesto mūrų, gausybės žmonių, turėt nuolat čirškiančio telefono šalia, ar tikrinti perkrautos elektroninio pašto dėžutės. Ir man tai pavyko. Aš tikrai pailsėjau. Susigražinau savo vidinę ramybę, kurios man tikrai dažnai itin trūksta.

Bet buvo ir nemalonus dalykas, kuris mane persekiojo visą atostogų laiką. Tai yra žmonių pesimistiškumas, nuolatinis kabliukų ieškojimas, nuolatinis noras kažką peržengti ir neduok Dieve, kad kas nors gali būt už Tave geresnis. Nežinau, gal taip buvo ir anksčiau, bet tikrai ne taip stipriai. Visą laiką klausiau saves, ar nėra lengviau nusišypsot ir pasikalbėti lengvom temom, nebumbant visą dieną apie tą patį. Bet ne, kažkas nusipirko mašiną, tai kitas nepatenkintas aiškina, kad jo geresnė ir brangesnė. O geriausiai kaip vienas draugas parodė prie savo namo filmuotą medžegą. Kai moteris atėjo į jo kiema ir sudauže kondicionierių. Ir tai jau ne pirmas atvėjis, kai jo kieme yra kažkas sugadinama. Ir neaišku dėl ko. Žmogus lyg ir nieko blogo kitiem nedaro, dirba kaip ir visi kiti, na gal uždirma daugiau, bet tai nereškia, kad reikia jo turtą gadinti. Aš tai pavadinčiau juodu pavydu. O ar ji dabar kažką daugiau turės???

Nesuprantu aš šito nežabojamo pykčio.

Mylėkim vieni kitus, turim būt viena komanda, siekinati vieno tikslo. Geresnio gyvenimo visiem;-)

Geros dienos mielieji!

Patiko (6)

Rodyk draugams

Temos: Kita .Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama