BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasara

2008-08-14


Sveiki,
Radau nemazai laisku ir zinuciu, zmones klause kur dingau, kodel neberasau..? Niekur nedingau, tiesiog para turi per mazai valandu, kad man ju uztektu…
Skaiciau komentarus po pasisakymais, noriu i atsakyti i keleta is ju.

Vienas iš “normalau žmogau” bruožų - platinti savo DNR - palikti pėdsaką pasaulyje.

Kaip ketini tai p
adaryti?
Žemė turi tikslą; Atsakyk sau, koks yra tavasis, palygink juos, ir pastebėsi normalumą.

Manau, kad sie komentarai vienas i kita l.panasus. Tai padaryti yra visokiu budu, priklauso nuo zmogaus ir jo vertybiu. Galim sperma dovanoti, galima uzsaldyti, galima pasinaudoti surogatines motinos paslaugomis ir cia ne visos iseitys. Bet manau, kad ne tame esme, niekas nezino kokia yra zemes ar visatos esme, nemanau, kad visatai l.svarbu isliks mano DNR ar ne… Mano gyvenimo tikslas nuveikti kazka tokios, kas tikrai liktu sviesiai zmonijos ateiciai. Ir as tai padarysiu, jau darau ir man sekasi. Cia aisku diskusija be galo, bet man patinka diskutuoti. Noreciau, kad atsakytumet. Kuris pedsakas svaresnis zmonijai, ar kokio nors nusigerusio ‘normalaus’ zmogaus paliktas DNR pedsakas zemeje, ar ‘nenormalaus’ gejaus paliktas pedsakas zmonijos kulturiniai ar kitokiai ateiciai?


Rodyk draugams

Temos: Kita .Komentarai (2) Palik savo komentarą!

 • 1.    ENORCA  |  2008-08-16, 12:31

  Aš tai noriu palikti savo DNR :D
  Bet jei neišeis - nieko baisaus.
  Asmeniškai laikausi nuomonės, jog žmonės, kurie engia homoseksualus už tai, jog šie negali susilaukti vaikų lygiai taip pat turėtų engti ir nevaisingus žmonės - juk jie irgi vaikų negali turėti!

  Anyway. Tikiuosi sulaukti kai įsivaikinti vaiką bus lengviau. Ten gali sakyti ką tik nori, jog jau geriau vaikų namai, nei "iškrypę tėvai", bet likimas dažnai parodo, jog geriau bet kokie tėvai, nei jokių.

 • 2.    Reda  |  2008-08-26, 00:43

  manau, kad tu zinai, ka as pasakysiu. :)

  siandieniniame pasaulyje yra svarbu zmogaus isprusimas, auklejimas, poziuris, o ne jo fizines savybes, ne jo akiu ar odos spalva. zinoma, kad DNR lemia ir intelekta, bet tai tik pradzia. jeigu vaikas tures ultra gera DNR, bet netures tinkamo auklejimo, tai ta jo DNR yra nulio verta. tuo tarpu is prigimties vidutiniu gabumu vaikas, tinkamai lavinamas, gali pasiekti labai daug.

Rašyk komentarą

Privalomas

Privalomas

Leistinos HTML žymės:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Trackback  |  Užsisakyti komentarų RSS srautą


Nauji įrašai

Nauji komentarai

Archyvai

Reklama